Oferty

Złota jesień w górach

Długie piesze wędrówki bez upalnego słońca lub wycieczki rowerowe w pięknej scenerii jesiennych gór. Skorzystaj z naszej oferty promocyjnej i odetchnij świeżym górskim powietrzem z dala od tłumów.

Zima First Minute

Przyjedź do Karolinki Zimą! Proponujemy Państwu ciekawe sposoby spędzenia czasu niezależnie od tego czy szukacie relaksu, spokoju czy też ruchu i białych szaleństw na stokach.

Zimowisko

Zapraszamy na zimowisko w Karpaczu wyjątkowa atmosfera , doświadczony animator, przestronne pokoje, domowa kuchnia w połączeniu z pakietem atrakcji gwarantują pobyt pełen zabawy i niezapomnianych wspomnień

Pakiet romantyczny

Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z Naszego pakietu, idealna niespodzianka dla ukochanej osoby lub prezent na rocznicę ślubu, propozycja na chwile tylko we dwoje i odpoczynek od wielkomiejskiego gwaru.

Pakiet relaksacyjny

Relaksacyjny pakiet dla dwojga, idealna propozycja na odpoczynek. Czujesz jak zmęczenie przykuwa Cię do krzesła, boli Cię głowa, a ciało mówi nie mam już siły? To właśnie pakiet przygotowany właśnie dla Ciebie…

Pakiet rodzinny

Liczne udogodnienia dla rodzin z animacjami nie tylko dla najmłodszych to niektóre z argumentów aby odwiedzić CSR Hotel Karolinka.…

Szkolenia i Konferencje

Zaplecze konferencyjne zostało przygotowane dla firm szkoleniowych, biznesmenów, organizatorów turystyki jak i zwykłych grup zorganizowanych, tak aby uczestnicy konferencji na długo zapamiętali przyjazny klimat panujący.

Grupy zorganizowane

Zorganizujemy Imprezę Klubową połączoną z Turniejem Bowlingowym, Uroczystą Kolację, którą poprowadzi DJ, a jego muzyka porwie gości do tańca lub niezapomnianą Biesiadę Grillową przy blasku ognia. Za dodatkową opłatą pomożemy zorganizować m.in Off Road, Potyczki na poligonie paintball, rajd przeprawowy na quadach, degustację piw lokalnych..

Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne pozwalają na urozmaicenie nauki oraz oderwanie od szkolnej ławki. Wyjątkowa atmosfera, przestronne pokoje, sale multimedialne do nauki, zaplecze pełne atrakcji gwarantują pobyt pełen zabawy , nauki i niezapomnianych wspomnień.

Pakiet dla Seniora

Zapraszamy wszystkich emerytów i rencistów do aktywnego wypoczynku w górach. Z okien i balkonów naszych pokoi roztaczają się przepiękne widoki na górskie pasma Karkonoszy.

Boże Narodzenie

Gwiazdka już świeci, przy choince dzieci , na stole wszystko na ostatni guzik dopięte, w rękach opłatki święte. Spędź ten magiczny czas razem z Nami, na Święta Bożego Narodzenia do Hotelu Karolinka zapraszamy!..

Sylwester

Dużo będzie szampana, dużo zabawy do rana, będzie przygrywać orkiestra, w końcu mamy Sylwestra! Zapraszam na pobyt sylwestrowy pod Śnieżkę. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet gwarantujący wspaniały wypoczynek i huczna zabawę .…